PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci
Miernik mocy optycznej GRANDWAY FHP2B04 Miernik mocy optycznej GRANDWAY FHP2B04
Producent: GrandWay
Cena: 853,00 zł (netto: 693,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36 Mini
Producent: SpaceTronik
Cena: 236,00 zł (netto: 191,87 zł )
szt.
zobacz więcej
Miernik mocy optycznej TM103N Miernik mocy optycznej TM103N
Producent: Inne
Cena: 209,00 zł (netto: 169,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Optyczny miernik mocy PON OPM VFL Spacetronik SP-PON363 Optyczny miernik mocy PON OPM VFL Spacetronik SP-PON363
Producent: SpaceTronik
Cena: 1 200,00 zł (netto: 975,61 zł )
szt.
zobacz więcej
Reflektometr GRANDWAY FHO3000-D26 Reflektometr GRANDWAY FHO3000-D26
Producent: GrandWay
Cena: 6 500,00 zł (netto: 5 284,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 Mini Tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 Mini
Producent: SpaceTronik
Cena: 499,00 zł (netto: 405,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Wizualny lokalizator uszkodzeń (Wave Optics, WO-VFL-10-AL) Wizualny lokalizator uszkodzeń (Wave Optics, WO-VFL-10-AL)
Producent: Wave Optics
Cena: 176,00 zł (netto: 143,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Wizualny lokalizator uszkodzeń (Wave Optics, WO-VFL-20-AL) Wizualny lokalizator uszkodzeń (Wave Optics, WO-VFL-20-AL)
Producent: Wave Optics
Cena: 209,00 zł (netto: 169,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW VFL Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW VFL
Producent: Inne
Cena: 176,00 zł (netto: 143,09 zł )
szt.
zobacz więcej
Włókno rozbiegowe jednomodowe 150 m SC/PC - SC/APC, sztywne etui Włókno rozbiegowe jednomodowe 150 m SC/PC - SC/APC, sztywne etui
Producent: Inne
Cena: 599,00 zł (netto: 486,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Źródło światła 1310nm/1550nm GRANDWAY FHS1D02 Źródło światła 1310nm/1550nm GRANDWAY FHS1D02
Producent: GrandWay
Cena: 1 095,00 zł (netto: 890,24 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl