PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci
Satelitarny odbiornik optyczny TVQ 06 QUATRO z DVB-T Satelitarny odbiornik optyczny TVQ 06 QUATRO z DVB-T
Producent: Triax
Cena: 604,00 zł (netto: 491,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Separator zasilania PI012 (DC 20V/800mA) TERRA Separator zasilania PI012 (DC 20V/800mA) TERRA
Producent: Terra
Cena: 86,00 zł (netto: 69,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 02D wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 02D wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 108,00 zł (netto: 87,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 03D 3 wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 03D 3 wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 184,00 zł (netto: 149,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 04D 4-wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 04D 4-wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 272,00 zł (netto: 221,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 08F 8-wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 08F 8-wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 373,00 zł (netto: 303,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Transmiter optyczny mo418 4D31 TERRA 1x6 dBm 1310 nm Transmiter optyczny mo418 4D31 TERRA 1x6 dBm 1310 nm
Producent: Terra
Cena: 2 071,00 zł (netto: 1 683,74 zł )
szt.
zobacz więcej
Tuner DVB-S/S2 Opticum HD Sloth Mini Tuner DVB-S/S2 Opticum HD Sloth Mini
Producent: Opticum
Cena: 194,00 zł (netto: 157,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Tuner Ferguson Ariva 104 DVB-S/S2 Tuner Ferguson Ariva 104 DVB-S/S2
Producent: Ariva
Cena: 254,00 zł (netto: 206,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Tuner Ferguson Ariva 254 combo DVB-S/S2+DVB-T/T2/C Tuner Ferguson Ariva 254 combo DVB-S/S2+DVB-T/T2/C
Producent: Ariva
Cena: 288,00 zł (netto: 234,15 zł )
zobacz więcej
Tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 Ferguson Ariva T25 Tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 Ferguson Ariva T25
Producent: Ariva
Cena: 114,00 zł (netto: 92,68 zł )
szt.
zobacz więcej
Tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 Ferguson Ariva T760i Tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 Ferguson Ariva T760i
Producent: Ariva
Cena: 139,00 zł (netto: 113,01 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl