PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci
Konwerter optyczny LNB TOL32 ze złączem FC/PC Konwerter optyczny LNB TOL32 ze złączem FC/PC
Producent: Triax
Cena: 681,00 zł (netto: 553,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Nadajnik optyczny OT501W 1x6 dBm SAT/DVB-T TERRA Nadajnik optyczny OT501W 1x6 dBm SAT/DVB-T TERRA
Producent: Terra
Cena: 3 936,00 zł (netto: 3 200,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Odbiornik optyczny OR501W QUATRO z DVB-T TERRA Odbiornik optyczny OR501W QUATRO z DVB-T TERRA
Producent: Terra
Cena: 1 499,00 zł (netto: 1 218,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Optyczny zestaw SAT/DVB-T TOU 232 KIT Optyczny zestaw SAT/DVB-T TOU 232 KIT
Producent: Triax
Cena: 1 771,00 zł (netto: 1 439,84 zł )
szt.
zobacz więcej
Satelitarny odbiornik optyczny TVC 06 QUAD z DVB-T Satelitarny odbiornik optyczny TVC 06 QUAD z DVB-T
Producent: Triax
Cena: 713,00 zł (netto: 579,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Satelitarny odbiornik optyczny TVQ 06 QUATRO z DVB-T Satelitarny odbiornik optyczny TVQ 06 QUATRO z DVB-T
Producent: Triax
Cena: 604,00 zł (netto: 491,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 02D wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 02D wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 108,00 zł (netto: 87,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 03D 3 wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 03D 3 wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 184,00 zł (netto: 149,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 04D 4-wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 04D 4-wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 272,00 zł (netto: 221,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Splitter optyczny TOS 08F 8-wyjściowy, gniazda FC/PC Splitter optyczny TOS 08F 8-wyjściowy, gniazda FC/PC
Producent: Triax
Cena: 373,00 zł (netto: 303,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Transmiter optyczny mo418 4D31 TERRA 1x6 dBm 1310 nm Transmiter optyczny mo418 4D31 TERRA 1x6 dBm 1310 nm
Producent: Terra
Cena: 2 071,00 zł (netto: 1 683,74 zł )
szt.
zobacz więcej
Węzeł optyczny FTTH OD-003 TERRA Węzeł optyczny FTTH OD-003 TERRA
Producent: Terra
Cena: 276,00 zł (netto: 224,39 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl