PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, MM 1310nm, 2km, LFP (Wave Optics, WO-KA-MDS-002K)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 131,00 zł 131.00
Cena netto: 106,50 zł
ilość szt.
Zyskujesz 131 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, MM 1310nm, 2km, LFP (Wave Optics, WO-KA-MDS-002K)

Konwerter umożliwia zamianę medium ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód wielomodowy (MM) i transmisję na odległość do 2km. Konwerter posiada jedno podwójne (duplex) gniazdo światłowodowe SC oraz jedno gniazdo RJ45. Wskaźniki LED umożliwiają łatwą kontrolę i monitoring działania.
Standardy IEEE 802.3,
IEEE 802.3/u,
IEEE 802.3/x,
IEEE 802.3/ab
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC MM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu #2 2km
Okablowanie portu #2 50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Link Fault Pass-thorugh (LFP) tak
Far-End Fault (FEF) tak
Backpressure tak
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 50°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
5V DC 1,25A
Gwarancja 24 miesiące

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl