PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20 km, WDM (TP-Link MC112CS-20)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 127,00 zł 127.00
Cena netto: 103,25 zł
ilość szt.
Zyskujesz 127 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TP-Link
Kod produktu: 8BB1-287FD

Opis

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20 km, WDM (TP-Link MC112CS-20)

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu
Standardy IEEE 802.3/u
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100 m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu #2 20 km
Okablowanie portu #2 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 ľm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop
Wymiary zewnętrzne 94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 40°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
9V DC 2A,
~230V AC 50Hz
Okres gwarancji 24 miesiące

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl