PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 40km, LFP (Wave Optics, WO-KA-SDS-040K)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 136,00 zł 136.00
Cena netto: 110,57 zł
ilość szt.
Zyskujesz 136 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Konwerter 10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 40km, LFP (Wave Optics, WO-KA-SDS-040K)

Konwerter umożliwia zamianę medium ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód jednomodowy (SM) i transmisję na odległość do 40km. Konwerter posiada jedno podwójne (duplex) gniazdo światłowodowe SC oraz jedno gniazdo RJ45. Wskaźniki LED umożliwiają łatwą kontrolę i monitoring działania.
Standardy IEEE 802.3/u
Port #1 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1 100 m
Okablowanie portu #1 UTP/STP kat. 5
Port #2 100 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu #2 40km
Okablowanie portu #2 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Link Fault Pass-thorugh (LFP) tak
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 50°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
5V DC 1,25A
Gwarancja 24 miesiące

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl