PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Konwerter 2x10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20km (Wave Optics, WO-KA2-SDS-020K)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 121,00 zł 121.00
Cena netto: 98,37 zł
ilość szt.
Zyskujesz 121 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Konwerter 2x10/100 Mbps RJ-45/SC, SM 1310nm, 20km (Wave Optics, WO-KA2-SDS-020K)

Konwerter umożliwia zamianę medium ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód jednomodowy (SM) i transmisję na odległość do 20km. Konwerter posiada jedno podwójne (duplex) gniazdo światłowodowe SC oraz dwa gniazda RJ45. Wskaźniki LED umożliwiają łatwą kontrolę i monitoring działania.
Standardy IEEE 802.3/u
Port #1,#2 10/100 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1,#2 100m
Okablowanie portu #1,#2 UTP/STP kat. 5
Port #3 100 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu #3 20km
Okablowanie portu #3 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Przepustowość [Gbps] 0,2
Typ obudowy desktop
Dopuszczalna temperatura pracy 0°C ÷ 50°C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 10% ÷ 90%,
niekondensująca
Zasilanie zasilacz,
5V DC 1,25A
Gwarancja 24 miesiące

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl