PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Miernik mocy optycznej TM103N

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 209,00 zł 209.00
Cena netto: 169,92 zł
ilość szt.
Zyskujesz 209 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Inne
Kod produktu: A3DA-612A4

Opis

Miernik mocy optycznej TM103N L5815 to urządzenie służące do sprawdzania tłumienia toru optycznego sieci światłowodowych jedno- i wielomodowych. Miernik skalibrowany został do pracy z falą o długości 850 nm,1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm. Zakres pomiarowy -50...+26 dBm z dokładnością +/-3% (dla -10 dBm) pozwala na dokładne sprawdzenie instalacji światłowodowej. Urządzenie posiada funkcję pomiaru wartości referencyjnej (dB) oraz pomiaru mocy bezwzględnej (mW, dBm).
 
Pojedynczy port detektora precyzyjnie obsługuje wszystkie oferowane długości fali. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania, a wskaźnik wyczerpania przypomina o konieczności wymiany baterii (3x AAA, brak w zestawie). Czas pracy na jednym zestawie baterii to aż 120 godzin (przy braku podświetlenia ekranu).
 
Urządzenie wyposażone jest w złącze SC/PC, dzięki czemu nie ma problemu z dobraniem odpowiednich patchcordów pomiarowych. Do zestawu dołączony został adapter FC/PC oraz etui.
 
Aby móc wykonywać pomiary w instalacjach, w których nie pracuje jeszcze sprzęt aktywny, do miernika zalecane jest dokupienie źródła światła TM102N-SM L5819.

 

 
Parametry techniczne urządzenia:
 
Model TM103N
Kod L5815
Mierzona długość fali 850 nm
1300 nm
1310 nm
1490 nm
1550 nm
1625 nm
Typ detektora InGaAs
Zakres pomiaru -50 ... +26 dBm (@1550nm)
Typ złącza SC/PC (ferrula 2.5mm), adapter FC/PC
Dokładność pomiaru ±3% (przy -10 dBm, przy 22°C)
Dopuszczalna temperatura pracy  -10°C ... +50°C
Dopuszczalna temperatura przechowywania -20°C ... +70°C
Wymiary 130 x 69 x 29 mm
Masa  160 g
Zasilanie 3x bateria AAA

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl