PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 20 km, Tx:1310nm (Wave Optics, WO-GSS-1213-020K) op. 3 szt

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 79,00 zł 79.00
Cena netto: 64,23 zł
ilość szt.
Zyskujesz 79 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Moduł GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 20 km, Tx:1310nm (Wave Optics, WO-GSS-1213-020K)

Port 1x 1000 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 20 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Typ modułu GBIC
Okres gwarancji 1 rok

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl