PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC MM, 300 m, TX: 850 nm (TP-Link TXM431-SR)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 207,00 zł 207.00
Cena netto: 168,29 zł
ilość szt.
Zyskujesz 207 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TP-Link
Kod produktu: 482F-354E6

Opis

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC MM, 300 m, TX: 850 nm (TP-Link TXM431-SR)

  • Wielomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.
Port 1x 10 Gbps LC MM
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Zasięg portu 300 m
Okablowanie portu 50/125, 62,5/125
Typ modułu SFP+
Moc nadajnika 1,0dBm(Max),
-7,3dBm(Min)
Moc odbiornika -1,0dBm(Max),
-9,9dBm(Min)
Czułość -11,1dBm
Certyfikaty FCC,
CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy 0°C~70°C (32°F~158°F),
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°C~80°C (-40°F~176°F),
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca,
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl