PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 353,00 zł 353.00
Cena netto: 286,99 zł
ilość szt.
Zyskujesz 353 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TP-Link
Kod produktu: 2E38-2041D

Opis

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC SM, 10 km, TX: 1310 nm (TP-Link TXM431-LR)

  • Wielomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.
Port 1x 10 Gbps LC MM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 10 km
Okablowanie portu 9/125um,
jednomodowy
Typ modułu SFP+
Moc nadajnika 0,5 dBm(Max),
-8,2dBm(Min)
Moc odbiornika 0,5dBm(Max),
-14,4dBm(Min)
Czułość -12,6dBm
Certyfikaty FCC,
CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy 0°C~70°C (32°F~158°F),
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40°C~80°C (-40°F~176°F),
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90%,
niekondensująca,
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%,
niekondensująca

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl