PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC SM, 20 km, WDM TX:1330nm, DDMI (Wave Optics, WO-PWL-9633-020K-D)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 199,00 zł 199.00
Cena netto: 161,79 zł
ilość szt.
Zyskujesz 199 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Moduł SFP+ 1x 10 Gbps LC SM, 20 km, WDM TX:1330nm, DDMI (Wave Optics, WO-PWL-9633-020K-D)

Wkładka typu SFP+ 10G przeznaczona do transmisji jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 20km. Długość fali TX 1330nm. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.
Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1330 nm
Długość fali RX 1270 nm
Zasięg portu 20 km
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu SFP+
Okres gwarancji 1 rok

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl