PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km, TX: 1310 nm (Wave Optics, WO-SML-0113-002K) op. 4 szt

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 69.00
Cena netto: 56,10 zł
ilość szt.
Zyskujesz 69 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Moduł SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km, TX: 1310 nm (Wave Optics, WO-SML-0113-002K)

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem wielomodowym (MM) na odległość do 2km. Długość fali TX 1310nm.
Port 1x 100 Mbps LC MM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1310 nm
Zasięg portu 2 km
Okablowanie portu 50/125, 62,5/125
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok
Zastosowanie SDH/STM-1,
SONET/OC-3,
Fast Ethernet

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl