PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 20 km, WDM TX:1310nm (Wave Optics, WO-SWL-1213-020K-D-49) op. 3 szt.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 51,00 zł 51.00
Cena netto: 41,46 zł
ilość szt.
Zyskujesz 51 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 20 km, WDM TX:1310nm (Wave Optics, WO-SWL-1213-020K-D-49)

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 20km. Długość fali TX 1310nm. Model współpracuje z wkładkami o długości fali TX 1490nm.
Port 1x 1000 Mbps LC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1490 nm
Zasięg portu 20 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl