PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 60 km, TX: 1550 nm (Wave Optics, WO-SSL-1215-060K)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 132,00 zł 132.00
Cena netto: 107,32 zł
ilość szt.
Zyskujesz 132 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 60 km, TX: 1550 nm (Wave Optics, WO-SSL-1215-060K)

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 60km. Długość fali TX 1550nm
Port 1x 1000 Mbps LC SM
Długość fali TX 1550 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 60 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl