PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł SFP 1x 1000 Mbps SC SM, 3 km, WDM TX:1310nm (Wave Optics, WO-SWS-1213-003K) op. 4 szt

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 53,00 zł 53.00
Cena netto: 43,09 zł
ilość szt.
Zyskujesz 53 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Moduł SFP 1x 1000 Mbps SC SM, 3 km, WDM TX:1310nm (Wave Optics, WO-SWS-1213-003K)

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 3km. Długość fali TX 1310nm.
Port 1x 1000 Mbps SC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 3 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu SFP
Okres gwarancji 1 rok

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl