PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Moduł światłowodowy ULTIMODE SFP-023G 2xLC- dwa włókna wielomodowe do 2 km.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,00 zł 49.00
Cena netto: 39,84 zł
ilość szt.
Zyskujesz 49 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ultimode
Kod produktu: 8C66-8080A

Opis

Optyczny moduł serii ULTIMODE SFP-023G współpracuje ze światłowodem wielomodowym transmitując dane z prędkością do 1,25 Gb/s na odległość 2 kilometrów.

Cechy wyróżniające
 
  • transmisja typu duplex (przez dwa światłowody),
  • współpraca z sieciami wielomodowymi,
  • prędkość transmisji do 1,25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
  • odległość transmisji do 2 kilometrów,
  • typ złączy optycznych: LC.
 
Optyczne moduły serii ULTIMODE zgodne ze standardem SFP (ang. Small Form-factor Pluggable) to moduły konwertujące sygnał elektryczny na sygnał światłowodowy. Moduł ULTIMODE SFP-023G współpracuje z dwoma światłowodami wielomodowymi (transmisja typu "duplex") przesyłając sygnał z prędkością 1,25 Gb/s. Maksymalny zasięg transmisji wynosi 2 kilometry.
 
Moduły optyczne SFP serii ULTIMODE wykorzystywane do transmisji typu "duplex" współpracują ze światłowodami zakończonymi złączami typy LC. Główną zaletą złączy LC są małe wymiary złączy dzięki czemu mogą być wykorzystywane w miejscach o dużym zagęszczeniu pół przełączeniowych. Dodatkowo posiadają system blokady zatrzaskowej zabezpieczający przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.
 
Gigabitowe moduły optyczne SFP serii ULTIMODE współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP (w tym urządzeniami firmy CISCO) obsługującymi standard IEEE 802.3z 1000Base-FX. Przykładem media konwertera współpracującego z modułami gigabitowymi jest ULTIMODE M-100G/SFP L1301.
 
Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułu SFP jest szczególnie korzystne w sytuacji, gdy dochodzi do zmiany konfiguracji sieci. Zamiast wymieniać całe urządzenie bądź dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP.
 
Parametry techniczne:
 
Nazwa: ULTIMODE SFP-023G
Kod: L1405
Typ modułu: SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
Typ światłowodu: wielomodowy (50/125μm, 62,5/125μm)
Typ złączy: LC
Zasięg transmisji: do 2 km
Prędkość transmisji: do 1,25 Gb/s
Długość fali Tx/Rx: 1310 nm / 1310 nm
Moc Tx/Czułość Rx: -8...-3 / ≥ -19 dB
Temperatura pracy: 0oC ... 70oC
Zasilanie: DC 3,3V (zasilanie z portu SFP)
 
Media konwerter M-100G/SFP współpracuje z gigabitowymi modułami SFP. Poniżej zestawienie gigabitowych modułów SFP.
 
Moduły gigabitowe serii ULTIMODE:
 
Nazwa: SFP-023G SFP-203G SFP-203/5G SFP-205/3G FP-203/5G SFP-205/3G
Kod: L1405 L1415 L1416 L1417 L1418 L1419
Światłowód: MM SM
Transmisja: 2 km 20 km
Prędkość: 1,25 Gb/s
Tx/Rx [nm]: 1310/1310 1310/1550 1550/1310 1310/1550 1550/1310
Złącza: 2xLC 1xSC 1xLC

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl