PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Splitter optyczny TOS 03D 3 wyjściowy, gniazda FC/PC

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 184,00 zł 184.00
Cena netto: 149,59 zł
ilość szt.
Zyskujesz 184 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Triax
Kod produktu: F07A-566E4

Opis

Splitter optyczny Opto-Spt3 BOX to element stosowany do podziału sygnału optycznego pochodzącego z konwertera A9885 lub nadajnika optycznego wchodzącego w skład zestawu A9880. Sygnał dzielony jest na trzy tory optyczne. Splitter może również być stosowany w dowolnych aplikacjach PON.
 
Obudowa splittera typu BOX umożliwia łatwy montaż w typowych szafkach RTV. Do gniazd FC/PC doprowadzane są bezpośrednio włókna światłowodowe zakończone wtykami. Nie jest wymagane stosowanie przełącznic, czy adapterów światłowodowych.
 
W ofercie dostępne są również modele splitterów z dwoma A98892 oraz czterema A98894 wyjściami.
 
Istnieje możliwość wykonania dowolnego odcinka światłowodu z zarobionymi na końcach złączami na zamówienie. W celu złożenia zapytania o ofertę skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.
 
Specyfikacja techniczna
 
Nazwa Opto-Spt3 BOX
Kod A98893
Ilość wyjść 3
Typ złącza FC/PC
Tłumienie wtrąceniowe (1310nm, 1550nm) 5,5 dB
C/R (typowe) 33,3%
Wymiary 151x115x20 mm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl