PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Tester źródła światła optycznego Spacetronik SP-OSM32 FC/SC/ST

tester-zrodla-swiatla-optycz_142278.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 700,00 zł 700.00
Cena netto: 569,11 zł
ilość szt.
Zyskujesz 700 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Tester źródła światła Spacetronik SP-OSM32 to gwarancja udanego zakupu!

Cena i jakość wykonania idą tutaj ze sobą w parze!
Model z naszej oferty posiada aż 3 adaptery aby podłączyć do niego włókna światłowodowe (pigtail): FC, SC, ST.
Miernik ten posiada dwie wstępnie skalibrowane długości fali do pomiaru: 1310nm, 1550nm.

Zadaniem testera źrodła światła jest wysłanie laserowej wiązki światła w instalację optyczną w celu sprawdzenia jej prawidłowości. Gdy tester wyśle wiązkę np. 1310mm, a miernik mocy optycznej odczyta tę samą wartość z drugiej strony instalacji, masz pewność, że instalacja jest wykonana wzorowo!

Tester to obowiązkowe wyposażenie każdego instalatora pracującego na światlowodach i włóknach optycznych. W naszej ofercie również miernik mocy optycznej tego samego producenta!

Specyfikacja techniczna:
- pomiar fali: 1310nm, 1550nm;
- typ detektora: gniazdo laserowe do wysyłania wiązek;
- typy przyłączy: FC / SC / ST;
- zasilanie: baterie lub akumulatory;
- w zestawie: 3x końcówki, patyczki do czyszczenia, futerał, pasek

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl