PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Transmiter optyczny mo418 4D31 TERRA 1x6 dBm 1310 nm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2 071,00 zł 2071.00
Cena netto: 1 683,74 zł
ilość szt.
Zyskujesz 2 071 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Terra
Kod produktu: 155F-90592

Opis

Cechy wyróżniające
 
  • Nadajnik umożliwia dystrybucję sygnałów DVB-S/S2 oraz CATV,
  • Zakres częstotliwości na wejściu: 47-2400 MHz,
  • Wejście RF pętli sygnałowej,
  • Funkcja AGC (automatyczna kontrola wzmocnienia sygnału),
  • Maksymalny poziom wejściowy: 85 dBμV,
  • Regulacja poziomu wejściowego 0...-15 dB z krokiem 1 dB,
  • Urządzenie programowe cyfrowo, przy pomocy przycisków zlokalizowanych na przednim panelu,
  • Dwupozycyjny wyświetlacz,
  • Kilka opcji montażowych (szyna DIN, elewacja)
  • Złącza: 3xRF: wejście/wyjście i wyście testowe - typ F, 1x optyczne - SC/APC.
 
Transmiter optyczny mo418 4D31 TERRA R82522 służy do przesyłu sygnałów telewizyjnych przy wykorzystaniu medium światłowodowego. Urządzenie dokonuje konwersji sygnału elektrycznego (przewód koncentryczny) na sygnał optyczny. Moc na wyjściu optycznym wynosząca 6dBm (4mW) pozwala na dystrybucję telewizji do od kilku do kilkunastu punktów dystrybucyjnych - w zależności od czułości urządzeń po stronie odbiorczej. W przypadku połączeń punkt-punkt zasięg transmisji osiągnąć może nawet 40km.
 
Transmiter mo418 4D31 TERRA R82522 do transmisji wykorzystuje falę o długości 1310nm (II okno), może być montowany indywidualnie, np. na ścianie za pomocą znajdujących się w komplecie akcesoriów lub w zestawach na uniwersalnej szynie DIN R82538 z możliwością montażu w szafach RACK. Urządzenie zasilane jest napięciem 12V przy poborze prądu wynoszącym 0.35A. Pojedynczy transmiter zasilony może być z dowolnego zasilacza o podanej wydajności prądowej i napięciu wyjściowym. Większą liczbę urządzeń polecamy zasilać z dedykowanego zasilacza DR-60-12 R82532.
 
W ofercie dostępny jest również transmiter mo428 4D31 R82523 wyposażony w 2 niezależne wyjścia o mocy 6dBm każde.
 
Na zamówienie dostępne są również nadajniki pracuję w III oknie transmisyjnym 1550nm:
 
Nazwa mo418 4D31 mo428 4D31 mo418 4D55 mo428 4D55
Ilość wyjść optycznych 1 2 1 2
Poziom wyj. lasera [dBm] 1x6 2x6 1x6 2x6
Długość fali [nm] 1310 1310 1550 1550
 
Dużą zaletą prezentowanego rozwiązania jest możliwość integracji nadajnika z innymi elementami, w szczególności:
 
  • splitterami optycznym - podział sygnału optycznego na kilka torów,
  • diplexerami WDM - transmisja sygnałów 1310nm oraz 1550nm w jednym włóknie,
  • urządzeniami dedykowanymi do odbioru i obróbki sygnałów telewizyjnych (wzmacniacze kanałowe i szerokopasmowe, modulatory analogowe i cyfrowe).
 
Urządzenia mogą być montowane na jednej szynie DIN (w razie potrzeby również w szafie RACK).
 
Przykłady zastosowania
 
Transmisja sygnałów optycznych dla dwóch długości fali (1310 nm oraz 1550 nm)
przy pomocy jednego włókna światłowodowego. Podział sygnału na 4 tory transmisyjne.
 
Przykładowa realizacja systemu do dystrybucji cyfrowego sygnału dla czterech multipleksów DVB-T. Dystrybucja światłowodem - podział na 4 tory optyczne.
 
Istnieje możliwość wykonania dowolnego odcinka światłowodu z zarobionymi na końcach złączami na zamówienie. W celu złożenia zapytania o ofertę skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.
 
Specyfikacja techniczna
 
Nazwa mo418 4D31  mo428 4D31 
Kod R82522  R82523
Liczba wyjść optycznych 1 2
Poziom wyjściowy lasera [dBm]   1x6 2x6
Długość fali [nm]   1310 ± 10 
Typ lasera    DFB
Zakres częstotliwości wejściowych RF[MHz]   47-2400
Poziom sygnału wejściowego RF[dBμV]   70-85
Impedancja wej. [Ω]   75
Regulacja poziomu wzmocnienia [dB]   0...-15  z krokiem 1
Zakres AGC [dB] ± 5 
Pętla sygnałowa RF Zakres częstotliwości [dBμV] 47-2400
Tłumienie [dB] < 1 
Płaskość charakterystyki [dB] ± 1.0 
Tłumienie odbić [dB]   18 dB/40 MHz -1.5 dB/oct (47-950 MHz); ≥ 10 dB do 1750 MHz; ≥ 7 dB do 2400 MHz
TV naziemna CSO [dB] > 60
CTB [dB] > 62
C/N [dB] > 51
Zasilanie przedwzmacniacza ant.  DC 12V/0.4A 
Napięcie zasilania [V]  DC 12±1
Pobór prądu [A] 0,35 max 0,4 max
Zakres temperatur pracy [ºC] 0...+50
Wymiary [mm] 198x107,5x36
Masa [kg] 0,9

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl