PRZED ZAMÓWIENIEM !!!
  • Zapytaj o dostępność !
  • Potwierdź cenę !
  • Potwierdź termin dostawy !

Zapraszamy do współpracy SKLEPY, INSTALATORÓW, DEVELOPERÓW - Oferujemy atrakcyjne upusty cenowe !!!

Producenci

Źródło światła 1310nm/1550nm GRANDWAY FHS1D02

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 095,00 zł 1095.00
Cena netto: 890,24 zł
ilość szt.
Zyskujesz 1 095 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GrandWay
Kod produktu: 331E-5936A

Opis

Źródło światła GRANDWAY FHS1D02 L5825 to narzędzie niezbędne do dokonywania pomiarów tłumienia toru optycznego w sieciach FTTx. Stabilne źródło światła GRANDWAY FHS1D02 pozwala na generowanie fali o określonej długości i mocy, dzięki czemu pomiar jest dokładny i pewny.
 
Urządzenie nadaje falę światła o długości 1310nm lub 1550nm z mocą -5dBm. Fala może być generowana w trybie CW (ang. Constant Wavelength – stała wartość ) lub modulowanej 270Hz, 1kHz, 2kHz. Stabilność krótkotrwała źródła światła wynosi <0,1dB dla czasu poniżej 15 minut, a stabilność przy długiej pracy powyżej 5 godzin to <0,2dB. Urządzenie pracować może w temperaturze -10°C ... +50°C.
 
Źródło światła posiada złącze przeznaczone do pracy z konektorami FC/PC (ferrula 2.5mm). Niewielkie wymiary i waga zapewniają doskonałą mobilność. Urządzenie zasilane jest z 4 baterii AAA.
 
Podstawowe funkcje i parametry:
  • generowanie wiązki światła o długości fali 1310nm lub 1550nm,
  • moc nadawania -5,0dBm,
  • funkcja automatycznego wyłączenia urządzenia, gdy nie wykonana zostanie żadna operacja,
  • czytelny, podświetlany ekran,
  • małe wymiary i masa,
  • intuicyjna, prosta obsługa.
 
UWAGA! Laser niebezpieczny dla wzroku! Należy zachować ostrożność podczas obsługi!
 
Urządzenie dedykowane do pracy z miernikiem GRANDWAY FHP1B02 L5821.
 
Prawidłowy montaż wtyku FC/PC na gnieździe.
Prowadnica złącza wchodzi we wcięcie w gnieździe.
 
Parametry techniczne:
 
Parametr Wartość
Model Grandway FHS1D02
Kod L5825
Generowana długość fali 1310nm lub 1550nm
Moc nadawania -5,0dBm
Stabilność żródła <0.1 dB (15 minut)
<0,2dB (powyżej 5h)
Złącze FC/PC
Modulacja fali 270Hz / 1kHz / 2kHz
Tolerancja ±20nm @ 1310/1550nm
Dopuszczalna temperatura pracy -10°C ... +50°C
Dopuszczalna temperatura przechowywania -20°C ... +70°C
Wymiary 115 x 65 x 30 mm
Masa 140g
Zasilanie 4 x AAA

 

Idealna temperatura i środowisko pracy: 1550nm - tryb fali CW, 23±3°C, wilgotność względna <70%. Urządzenie przed pracą należy nagrzać - uruchomić na 25 minut, najlepiej w temperaturze 25°C.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl